DermaPen 4

Mikrojehličkování Dermapenem
Objednejte se na konzultaci

Nejbezpečnější procedura na trhu přinášející dlouhodobé výsledky.

Dermapen4 je nejpokročilejší a nejrychlejší zařízení na trhu. Přepište minulost svojí pleti. Obnova pleti by měla začínat od spodních vrstev, a proto tu máme originální DermaPen 4, který s pomocí sofistikovaných technologií umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti.

Pro jaké problémy s pletí je vhodné ošetření Dermapenem4?

  • Jemné linky a vrásky
  • Stárnoucí a sluncem poškozená pokožka
  • Aktivní akné nebo jizvy po akné
  • Pigmentace
  • Rozšířené póry
  • Rosacea

Jak DermaPen 4 funguje?

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů.

 Vytvořenými mikrokanálky se do pleti dostávají aktivní látky ze speciálních koncentrátů Meso-Glide sestavovaných na míruTento proce normalizuje obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

​DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče.

 

 Délka ošetření: 60minut                        
Cena : 3600,- Kč / ošetření                      

 

mezoterapie

Okamžité výsledky

Vypnutá pleť bez vrásek jizev po akné nebo hyperpigmentace. Umožňuje o 80% více pronikání aktivních látek ve srovnání s jinými ošetřeními. Je to kolagen-indukční terapie pocházející z USA. Terapie je prováděna v lokální anestezii, je bezbolestná, miniinvazivni, s použitím výživových sér.

Princip metody mikrojehličkování:
Dermapen vytváří v pleti tisíce mikrovpichů, které pronikají kolmo do pokožky vytvářející mikrokanálky, které se rychle uzavírají. Než se uzavřou, vpravují se do nich výživná séra. Pokožka postupně buduje vlastní kolagenní a elastinová vlákna vybuzením hojivé reakce kůže. Kolagen-indukční terapií se pokožka viditelně zpevňuje a omlazuje.

Je to bezpečná a účinná metoda využívaná po celém světě k odstranění a zjemnění různých typů jizev, pigmentových skvrn a vrásek v různých délkách. Je vhodná pro všechny typy pokožky. Ideální doba ošetření je listopad až březen.

VÝRAZNĚ ZDRAVĚJŠÍ A MLADŠÍ PLEŤ DÍKY MEZOTERAPII

Jsme plně vybavený kosmetický salón v Praze 6. Pracujeme pouze s vysoce kvalitní kosmetikou. Nechte se hýčkat a dopřejte své pleti nezaměnitelnou péči. Díky této proceduře bude Vaše pleť dokonale vyživená a svěží.

Nenašli jste co jste hledali? Vyberte si z následující nabídky služeb.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření šité na míru. Součástí je Face Mapping pro zjištění stavu Vaší pokožky a následná profesionální kosmetická péče.

prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Profesionální prodlužování řas. Jedinečná metoda aplikace k docílení dlouhých, hustých a přirozeně vypadajících řas

ONLINE KONZULTACE

Online kosmetická konzultace přímo v pohodlí Vašeho domova. 

AKCE na tento týden!

Využijte našich zvýhodněným balíčků a jednotlivých akcí. Získáte tím možnost zakoupit služby za nižší než běžnou cenu. V některých případech je pro Vás dokonce služba připravena zcela ZDARMA.  

Dermalogica

Zákládáme si na kvalitní péči o naše klienty, spolupracujeme pouze se špičkovými výrobci kosmetických prostředků jako je DERMALOGICA.