Kosmetika dermalogica

Specifická péče s kosmetikou Dermalogica s kombinací přístrojového ošetření je jedinečný a nejúčinější prostředek k získání dokonalého vzhledu.

Dermalogica je přesvědčena, že péče o pleť není o luxusních flakónech, nesmyslně vysokých cenách nebo modelkách s bezchybnou pletí na reklamních vizuálech. Stejně jako péče o zuby je v první řadě o jejím zdraví. Dermalogica neslibuje zázraky, ale skutečné výsledky, které s sebou přináší kvalitní složení výrobku a jeho profesionální doporučení. Dermalogica nabízí produkty určené k péči o pokožku obličeje a těla, řadu slunečních přípravků a např. i péči adresovanou specifickým potřebám mužské pleti.

Celosvětově slavila v roce 2012 Dermalogica velké úspěchy a byla oceněna několika prestižními cenami. Ve Spojených státech byla magazíny American salon a American spa oceněna jako nejlepší profesionální kosmetická značka. Dalším příjemným oceněním je zařazení přípravku Daily Microfoliant vlivným internetovým magazínem Oprah.com mezi 10 nejlepších kosmetických přípravků pro každý den. Tyto produkty dokonce označili za naprosté superstar! Originální článek naleznete ZDE.

Začátkem roku 2013 se stala Dermalogica partnerem Unie kosmetiček v České republice.

Katalog produktů Dermalogica naleznete zde.

Součástí každého ošetření je:

Vapozon – bylinková napářka pleti

Ultrazvuková špachtle – podpora mechanického čištění pleti

Ozonizace – brání zánětům pokožky a výrazně zvyšuje její odolnost,působí pozitivně při prevenci tvorby rozšířených cévek.

Ultrasonic – nejmodernější technika hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže využíváním fyzického jevu, který se vyskytuje v buněčných blánách a v rohové vrstvě kůže, redukuje vrásky.

Ošetření připravené na míru řadou Dermalogica udržující zdraví pleti

Tato kosmetická řada myslí na vaši každodenní péči,momentální stav a potřeby všech jednotlivých zón obličeje, kombinuje vše, co potřebujete pro ozdravení a udržení vaši pleti v mladistvé kondici.

cena: 1090,- Kč

 Ošetření AGE SMART (pleť zralá,unavená)

Silná revitalizační kůra,která okamžitě a viditelně zregeneruje,pozvedne a rozzáří hydroxykyseliny a vitaminy se postarají o texture a barvu,masážní techniky odstraní známky únavy a poklesnutí pleti.

cena: 1090,- Kč

Ošetření CHROMA WHITE (pleť hyperpigmentovaná)

Ošetření zrychluje zesvětlení, zlepšuje zbarvení a rozjašnění pleti, minimalizuje výskyt slunečních a stařeckých skvrn, závěrečná intenzívní hydratace vyhladí jemné suché linie vrásek a zlepší ochrannou bariéru.

cena:  1090,- Kč

Ošetření MEDIBAC (dospělá aknózní pleť)

Ošetření pomáhá v zabraňování výskytu akné,detoxikuje a zklidňuje pokožku,mírní podráždění a zarudnutí.

cena: 1090,- Kč

Ošetření ULTRACALMING (přecitlivělá, alergická a reaktivní pleť)

Ošetření ulevuje pokožce od zarudnutí, pocitu pnutí a zanícení a zklidňuje její reakci na stresující faktory. Výsledkem je posílení obranyschopnosti pleti, která se poté dokáže vyrovnat s další zátěží.

cena: 1090,- Kč