Mezoterapie mikrojehličkování

Mezoterapie mikrojehličkováním je jedním z účinných postupů v oblasti faceliftu.Jedná se o přirozené ošetření,které aktivuje v

pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem.Výrazně se redukuje hloubka vrásky,zvyšuje se pružnost

kůže,zlepšuje vzhled jizev.

 

VÝSLEDEK JE VYPNUTÁ KŮŽE,Z NÍŽ ZMIZÍ I STŘEDNĚ HLUBOKÉ VRÁSKY

Okamžitý
efekt

Už za pár hodin je pleť krásnější.

BEZBOLESTNÁ METODA


Vitamínová bomba: Použitím vitamínů mládí A, C a E ve stabilizovaném stavu dosáhneme opravdu excelentních výsledků při regeneraci, ochraně a výživě pokožky.přirozených látek

Pracujeme s živinami, které jsou tělu vlastní

Prevence
stárnutí pleti

Aktivujeme tvorbu kolagenu a elastinu

Ošetření
bez rekonvalescence

Po proceduře se kůže rychle zklidní

Jak to probíhá?

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne.

Omladíme pokožku obličeje, krku, dekoltu i hřbetů rukou

Po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí a v kůži se nastartují revitalizační procesy. Ošetření doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek.

Mikrojehličkování Dermapenem  je napouštění léčivé látky pomocí 12 mikrojehliček. Lze nastavit hloubku jejich průniku i vhodné množství, takže se živiny dostanou do všech potřebných vrstev kůže.

Vybereme vhodnou metodu tak, ať nejlépe vyhovuje stavu vaší pleti nebo ošetřované lokalitě.

Mezoterapie je bezpečná, šetrná a velmi efektivní

Před ošetřením danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Necháváme ho působit přibližně 0,5 hodiny. Pak do kůže aplikujeme kyselinu hyaluronovou, která je pro hydrataci klíčová. Může být obohacená také o vitamíny, minerály, antioxidanty, nukleové kyseliny. Tyto látky pomáhají umocnit výsledný efekt. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20–40 minut.Poté se nanese zklidnující maska. Pro co nejdokonalejší efekt se vyplatí podstoupit 3 ošetření v odstupu 2–­4 týdnů. Pro udržení optimálního výsledku však stačí zopakovat proceduru přibližně jednou za necelé 4 roky.